7/24 Hizmet

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

 

Bilgi çağında teknoloji çok etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Eskiden pek çok şey manuel olarak yapılırken günümüzde ise otomasyon sistemleri ile yapılmaktadır. Her şey daha kolay bir şekilde bulunabilirken güvenlikte sağlanmış olmaktadır. Portal Elektronik& Otomasyon Sistemleri ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız. Çanakkale elektronik sektöründe oldukça iddialı bir konumda yer almaktayız.

 

Zengin hizmet yelpazemiz içerisinde güvenlik sistemleri ile alarm sistemleri kurmaktayız. Bir evin, iş yerinin ya da çeşitli alanların korunabilmesi ve maddi ya da manevi şeylerin korunmasında en etkili çözümdür. Farklı farklı açılara yerleştirilen kameralar bir bilgisayar ya da televizyon ekranına bağlanarak kaydedilmektedir. İstenmeyen durumlar ile karşılaşılması halinde bütün soru işaretlerini rahatlıkla giderebilirsiniz.

 

Televizyon denince akla uydu da gelmektedir. Siz değerli müşterilerimiz sevdikleri kanalları ya da yapımları takip edebilmeleri için uydu yayın sistemleri kurmaktayız. Sorunsuz bir şekilde kurulum yaptıktan sonra karşılaşılan her sorunda da sizlerin yanında olmaktayız.

 

İş yerleri başta olmak üzere çeşitli alanlara otomatik kapı sistemlerini kurma hizmeti sunmaktayız. Alanlara en uygun büyüklükte kapılar belirlendikten sonra montaj ile kurulum yapılmaktadır. Ayrıca kapı sistemlerinin bakım onarımı ile arıza durumlarında da tamir etmekteyiz. Teknik servis hizmetimiz ile parça değişiminden bakıma kadar sizlere destek olmaktayız. Hem ses hem de görüntü sistemlerinin adresi konumunda yer alan firmamız profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktadır. Yüksek kalitede bir hizmet verebilmek için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

 

 

img