Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz Hakkında Detaylı Bilgi
Portal Elektronik

Profesyonel Otomasyon Çözümleri Üretiyoruz !

Çanakkale'de Otomatik kapı otomasyon sistemleri ,uydu ,güvenlik sistemleri, elektronik ve mekanik tamir montaj kaynak işçilikleri gibi bir çok işlerde detaylı ve özenli temiz işçiliğimizle her konuda sizlere hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşan iş tecrübesi ve deneyimi ile bir çok işlerde faaliyet gösteriyoruz.

Çanakkale Merkez ve tüm ilçelerinde tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı profesyonel ekibimiz ile gideriyoruz. Portal Elektronik olarak satış sonrası hizmetlerimize büyük önem vererek, sistemlerinizde oluşan mekanik veya elektronik sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.
Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde,sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

img